Etsitään tiimiä ja/tai harjoitteluseuraa

Home Foorumi Pelaajamarketti Pelaaja etsii tiimiä Etsitään tiimiä ja/tai harjoitteluseuraa

Esillä 1 viesti (kaikkiaan 1)
  • Julkaisija
    Artikkelit
  • #3116
    Nihvu
    Käyttäjä

    26-vuotias pelaaja etsii joko tiimiä taikka pelaajia joiden kanssa harjoitella tiimipeliä.
    CS:GOta on tullut pelattua 400 tuntia (matchmaking rank on mg1), tätä ennen lähinnä olen ollut konsoliräiskintöjen ystävä.
    Mulle käy niin tavallinen matchmaking peluu kuin myös pelaaminen Faceitissa (tai muissa vastaavissa maksullisissa palveluissa) sekä turnaus pelaaminen myös kotimaisissa palveluissa kuten FEL.

    Uskoisin että vahvuuteni on parhaimmillaan supportin roolissa, mutta toki treenaan sen mukaan mille on tarvetta. Eniten kuitenkin haluan parantaa tiimipelaamista, eli ensisijalla itselläni on että joukkue pärjää, ei niinkään se mikä on oma k/d ratio tai mvp:n määrä pelin lopussa.

    Treenailu ja harjoittelu käy parhaiten joka viikonpäivä klo 20 jälkeen, sillä perheellisenä odotan mieluiten että saan lapset nukkumaan. Turnaukset onnistuu kyllä muuhunkin aikaan.

    Steamista löytää: http://steamcommunity.com/id/nihvu/


Esillä 1 viesti (kaikkiaan 1)

Alueelle ‘Pelaaja etsii tiimiä’ ei voi kirjoittaa uusia aiheita eikä vastauksia olemassaoleviin aiheisiin.