Oma porukka vaihtuu vähän turhan tiuhaan, olis hyvä löytää joku setti, jossa pelailla aktiivisesti.
Ainakin toistaseksi olis mahdollista treenailla useampi tunti päivässä. Tunteja ~2300, joista varmaan puolet DM ja KZ, joita molempia tulee aimbotzin ohella hakattua tunteja päivittäin.
MM-rank MG2, voittoja joku nelisensataa. Tähän väliin se perinteinen ”oon kyl parempi kun oma rank”.
Huomioitakoon, että CSGO aikalailla ensimmäisiä FPS-pelejä omassa historiassa. Ongelmana lähinnä toi tason vaihtelu mielialan ja päivän mukaan. Etenkin kun tiimiläiset on sekalaista sakkia sieltä täältä – eri porukka eri päivänä.
Faceittia pelattu lähinnä joskus kolme vuotta sitten, kun aloitin pelaamisen ja silloin töhritty ELO alle 600. Sitäkin olis mukava saada nosteltua.
Tässä nyt ei haeta mitään laniturnausporukkaa, vaan ihan vaan vakituista porukkaa. Mieluiten sellasia, jotka ei huutele jokasta parempaa pelaajia huijariks eikä menetä hermojaan ja hylkää jokasta ottelua.
Ikää 25v, ei haittais ollenkaan jos ikähaarukka alkais sieltä 18+
Discord
Waldorf #0827